אין ספק כי נרות ריחניים הם אחד מהאביזרים המהנים, המרגיעים והנעימים ביותר שאפשר לרכוש לבית. הנרות בדרך כלל יפים למראה, מפיצים ריח מעודן ונעים ברחבי הבית ומייצרים אווירה רגועה ורומנטית, אשר מסייעת לנו לשכוח מחיי היומיום ולהתענג על מעט חופש ושלווה. עבור אנשים רבים, מדובר במוצר חובה של ממש למגוון של מצבים וסיטואציות. לפניכם כל מה שכדאי לדעת על נרות ריחניים ואופן השימוש בהם.

למה דווקא נרות ריחניים?
לנרות ריחניים מגוון של יתרונות ומעלות, אשר הופכים אותם לאביזר נהדר בכל מקום:
• אסתטיקה – נרות ריחניים לרוב עשויים תוך מתן הדעת על הנראות והאתסטיקה שלהם, עניין אשר הופך אותם לאביזר דקורטיבי לכל דבר בבית.
• ריח חזק, ממושך ונעים – הנרות אינם רק אסתטיים, אלא גם פרקטיים: כאשר מדליקים אותם, הם מפיצים ריח מעודן ונעים, אך עם זאת מורגש, אל חלל החדר. עניין זה לא רק מאפשר לנו ליהנות מריח נעים, אלא גם מסייע לנו להשתמש באמצעי בישום אחרים לבית באופן פחות תכוף.
• ייחודיות ופינוק – בשונה מאמצעי בישום "רגילים", נרות ריחניים לרוב נותנים למשתמש תחושה של פינוק וייחודיות, וזאת בשל העבודה שמדובר במוצר שאינו נמצא בדרך כלל בשימוש יומיומי.
• אפקט מרגיע – משהו באופן הבעירה של הנר והריח הטוב הנפלט ממנו, משרה בקרב רוב האנשים תחושה של רוגע.

מתי נשתמש בנרות ריחניים?
זמן השימוש בנרות הריחניים נתון כמובן להחלטת המשתמש, אך במרבית המקרים, אנשים רבים ישתמשו בנרות בזמן ארוחת ערב רומנטית, כאשר מגיעים אורחים, אחרי ניקיון הבית, בזמן האמבטיה ועוד. על מנת לשמר את הנרות לזמן רב ככל הניתן, חשוב מאוד להקפיד לקצוץ את הפתיל לאחר כל שימוש, שכן השעווה נשרפת מהר יותר ממנו. עניין זה עלול לגרום לך שבשימושים הבאים, הנר יימס באופן פחות אחיד. כמו כן, חשוב להבין שבעוד שהנר עשוי שעווה, הפתיל עשוי לרוב כותנה. כאשר הפתיל בוער לבדו ולא יחד עם הנר, העניין יוצר מעין עשן שחור וסמיך – אשר לא רק מזהם את חלל החדר, אלא גם מכתים את הכלי שבו נמצא הנר.