על אף שמדובר בעניין נפוץ יחסית, הזמנת חשפניות בצפון לאירוע היא לא בהכרח עניין פשוט, בעיקר בשל הסטיגמה הנלווית לתחום. בדיוק מסיבה זו, ריכזנו עבורכם כמה נקודות עיקריות שכדאי לדעת או לקחת בחשבון בעת הזמנת חשפניות בצפון למסיבה או לכל אירוע אחר. לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

מתי כדאי להזמין חשפניות לאירוע?
בשונה ממה שנהוג לחשוב, חשפניות מוזמנות לאירועים על מנת לשמש כמעין מופע בידור, שמטרתו לסייע למוזמנים להיפתח, ליהנות ולהשתחרר, ולא על מנת לספק לנוכחים שירותי מין. מסיבה זו, רצוי להזמין חשפניות בצפון לאירועים בהם הנוכחים אינם מכירים אחד את השני היטב, או באירועים בהם ישנו צורך באווירה קלילה, מהנה ו"זורמת" יותר, אשר תאפשר למוזמנים להיפתח אחד לשני.

כיצד ניתן להזמין חשפניות לאירוע?
חשפניות בצפון עובדות כעצמאיות, או לחילופין, תחת חברה מסוימת המספקת שירותים מסוג זה. במרבית המקרים, ניתן יהיה להזמין חשפניות בצפון דרך מודעות בעיתון או מודעות אינטרנטיות, על בסיס המלצות או בשיטת "מפה לאוזן". ההבדלים העיקריים בין הזמנת חשפניות מחברה להזמנת חשפניות באופן עצמאי, נעוצים במחיר ובתפקוד החשפנית. על אף שחשפניות עצמאיות לרוב יגבו מחיר נמוך יותר, יהיה מעט קשה יותר להבטיח כי הן אכן יגיעו לאירוע בזמן שנקבע ויתנהלו באופן נחמד וחברותי, אשר יאפשר לנוכחים ליהנות ולהיפתח. מסיבה זו, לרוב כדאי להיעזר בשירותים של חברות מהתחום.

על מה יש לתת את הדעת בעת הזמנת חשפניות לאירוע?
כאמור, המטרה העיקרית בהזמנת חשפניות בצפון לאירוע, היא לספק לו מעין אלמנט בידורי, אשר יאפשר לנוכחים להיפתח וליהנות. מסיבה זו, בעת הזמנת חשפניות, בין אם עצמאיות ובין אם מחברה, כדאי לוודא את הנקודות הבאות:
• הגעה בזמן – אי הגעה בזמן עלולה לשבש משמעותית את לוחות הזמנים של האירוע. על אף שישנם אירועים שבהם זמן ההגעה אינו משמעותי או קריטי, אם האירוע שלכם מתוכנן בקפידה ומתוזמן היטב – כדאי לקחת זאת בחשבון.
• נחמדות – רצוי שהחשפניות המגיעות לאירוע יהיו נחמדות ונעימות, כך שיוכלו ליצור קשר עם המוזמנים במהלך האירוע ולסייע להם להרגיש בנוח.
• חברותיות – על החשפניות בצפון להיות לא רק נחמדות, אלא גם חברותיות וכאלה שיודעות כיצד להפוך כל אירוע לקליל, מהנה ומבדר יותר.